o Rihanně

20. února 2008 v 16:57

Rihanna

Když se Rihanna chtěla rozjet se svým vozem, který jí na Grammy přivezl Island Def Jam, ani nemusela sešlápnout plyn, protože do jejího stojícího auta narazil jiný řidič. "Nikdo nebyl naštěstí zranen," říká policie.
Americká zpěvačka Rihanna potvrdila, že randí s r'n'b umělcem Chrisěm Brownem, vyvrátila tak klepy, na základě kterých byla spojovaná s hercem Joshem Hartnettem nebo rapoerem Jayem-Z. Podle stránky entertainmentwise.com se dvojice už brzo ukáže i na veřejnosti. Nejbližší veřejné vystoupení čeká čokoládovou krásku na ceremoniále Brit Awards, kde by měla podle nejnovějších informácí vystoupit společne se skupinou Klaxons 20. února. 19-letá rodačka z Barbadosu, která se v roce 2007 představila i na Slovensku, je na Brit Awards nominovaná v kategorii nejlepší mezinárodní zpěvačka.
Zpěvačka Rihanna se objevila na předávání NRJ Music Awards ve francouzském Cannes s novým, superkrátkým účesem, který výborně doplnil její sexy image. Zpěvačka byla nominovaná v kategorii International Female Artist of the Year a její skladba Dun Stop da Music dokonce získala cenu mezinárodní skladba roku.
Nejdříve se Rihanna ukáže na předávání cen Grammy 10. února, kde vystoupí po boku hvězd jako Beyonce, Foo Fighters, Carrie Underwood či Mary J. Blige.
Zpěvačky Mary J. Blige a Rihanna se přidali k seznamu účinkujících na udělování cen Grammy, které je naplánované na 10. února v Los Angeles. Minulý týden svůj souhlas s vystoupením potvrdili i manažmenty rockové skupiny Foo Fighters a zpěvačka Beyoncé. Podle serveru billboard.com bude Mary J. Blige jednou ze zpěvaček, které vzdají hold hudobnímu stylu gospel, který je i v současnosti ve Spojených státech amerických velmi populární.
Důležitým faktem, který rozhodl o účinkovaní umelců na záverečné ceremonii Grammy, bylo stanoviště Asociace amerických scenáristů Writers Guild of America (WGA), která rozhodla, že její členové se můžou podílet na únorovém udělování cen Grammy. Posun nastal po rozhovorech s představitely studií, které mají být cestou k oficiálním rokovánmí o ukončení 11týdenního sporu. Organizátoři Grammy uvedli, že vnitořní dohoda může povolit scenáristům pracovat na udělování prestižních hudebních cen.
Úspěšná zpěvačka Rihanna, která se ještě neprosadila jako herečka, řekla, že s hercem Joshm Hartnettem jsou dobří přátelé, poznali se na párty v New Yorku v říjnu. Uvedl to server Femalefirst.co.uk.
"Je lepší být zatím přátely. Nemyslím si, že je těžké se bavit s muži - mám milión mužských přátelů. Pomůže, když máte společné zájmy, ale když je někto pro vás pravý, cítíte to. Když se potkávám s Joshem, vím, že je to správné. Je skvělý."
Předtím se 19-letá hvězda vyjádřila, že je opatrná při sbližování s Joshem, protože byla zklamaná, když byla mladší a "není lehké se přes to přenést". Taky prozradila, že své nápadníky ráda testuje a hraje s nimi tvrdou hru.
Zpěvačka Rihanna popřela drby, že randí s raperem Jayem-Z. Mladá popová hvězda řekla rozhovoru pro časopis Allure, že s 39-letým partnerem zpěvačky Beyoncé se náhodou potkala v newyorském klubu PinkElephant. "Najednou jsem se druhý den dozvěděla, že jsme se líbali a objímali," postěžovala si. Prokazuje, že "si nemůže vyjít s přítely a zabavit se bez toho, aby si lidi nezačali vymýšlet".
Jay-Z je prezidentem hudobního vydavatelství Def Jam, s kterou před třemi roky tato kráska z Barbadosu podepsala smlouvu. O svém vztahu s hudobníkem řekla, že je jeho chráněnkyní. "Když se potkáme, pozdravíme se," dodala.
Popravdě řečeno, nestává se, aby se člověk vídal každý den s celebritou...
Tato populární mladá zpěvačka se vyjádřila, že v americkém rapperovi má velký vzor a považuje ho za jakéhosi rádce a trénera ve své životě.
Zpěvačka, která se proslavila díky svému hitu 'Umbrella', podepsala ještě v roce 2004 smlouvu s hip-hopovým vydavatelstvím Def Jam Records a tehdy se seznámila právě s Jayem-Z. Od té doby, když Rihanna potřebuje radu, vždy se na něho obrátí a pomáhají si i osobních problémech.
19-letá Rihanna řekla: "Jay-Z je prostě úžasný rádce. Jdu za ním vždy, když mám nějaký pracovní problém a taky ho žádám o rady ve svém osobním životě. Je neuvěřitelný. Úplně se na něho spoléhám."
Tato hvězda z Barbadosu též popřela zprávy, že by po skončení své pěvecké kariéry chtěla být herečkou. Tyto zprávy se objevili potom, jak se Rihanna objevila v amerických seriálech 'Veronica Mars', 'Entourage' a 'CSI: NY'. Ale zatím určitě nemá v úmyslu skončit s pěveckou kariérou.
"Mám ráda, když si můžu občas zahrát, ale nemám v úmyslu skoncovat se zpěvem. Hudbu miluju a chci se jí do budoucnosti naplno věnovat. Zpěv vždy byl a i bude moje první vášeň."
Rodačka z Barbadosu Rihanna, která 27.11.2007 vystoupila na koncertě v bratislavskě SIBAMAC aréně, hodlá aspoň něco ze svého šťastného dětství odevzdat nevyléčitelně nemocným dětem.
Rihanna, vycházející hvězdička na scéně populární hudby, za tímto účelem zřídila nadaci Belieme. Jak prozradila na stránkách německé konference, ráda by dosáhla, aby vážnými nemocemi trpící děti mohly co nejvíc dní strávit v šťastném prostředí, vyzařujícím bezstarostnost.
Interpretka megahitu Umbrella chystá pro takové děti dokonce výlet na Barbados, kde s nimi hodlá strávit celý den na pláži s tancem při melodiích oblíbených interpretů malých pacientů.
Právě plážové party má Rihanna ještě dobře v paměti, vždyť je sama ještě před pěti roky jako 14-letá školačka navštěvovala. Podle jejích slov není pro ni idyla ničím osobitým, protože rodáci z Barbadosu považují slunečné a teplé dni za samozřejmost.
Kdoví, co stojí v pozadí odfoceného okamžiku? V každém případě fanoušci 19-leté sexy zpěvačky Rihanny zřejmě jen potěšilo, že jejich čokoládový miláček má občas i mírně neslušné erotické představy. Ti, kteří jsou do zpěvačky zamilovaní, se však nemusí bát, že by se jejich idol přeorientoval na holky. Určitě to byla jen hra...
zdroj: prominenti.sk
Řekla bych ale, že tohle je spíš fám a někdo to prostě poslal do redakce bulvárního časopisu jako fotomontáž, takže se nikdo nemusí obávat, že by to byla pravda. Je to taková nepřirozená fotka, kterou bych na fotomontáž možná i typla.
Jasně, musí to bejt fotomontáž...
Los Angeles - Kráse musí pomáhat i megahvězdy světového showbyznysu, třeba zvedací podprsenkou. Na udělování cen American Music Awards 2007 předstoupila Rihanna před fotografy v krátkých černých sexy šatech se zajímavě řešeným vrchním dílem. Úsporný, kamínky vyšívaný top s velkou mašlí odhalil nejen Rihannin bujný dekolt, ale také jakousi bandážovou podprsenku. Stylisté upevnili zpěvaččina ňadra speciální transparentní páskou, díky níž vypadala ještě pevnější a větší. Podívat se naživo na krásnou rodačku z Barbadosu a jednu z nejprodávanějších zpěvaček současnosti mohou již zakrátko na Slovensku. 27. listopadu bude koncertovat v Bratislavě.
ZDROJ: paparazzi.cz
Poslední dobou chodím na takový neslušný stránky, který se týkaj bulváru :D. Ale tak musím bejt v obraze.
Mladá americká zpevačka Rihanna popřela fámy, že prožívá románek s hvězdou stříbrného plátna, hercem Joshem Hartnettem.
Jak uvedla pro německý magazín Gala při příležitosti koncertního turné v jejich krajině, v současnosti nemá vůbec volný čas, takže věnovat se rozvíjejícímu soukromného vztahu nepřichází v úvahu. "Je to úplný výmysl. Kdybych s Joshem něco mšla, prozradila bych vám to," konstatovala zpěvačka.
Podle vlastních slov předběžně nechce ubrat z uměleckých aktivit, chce nadále ddělat muziku, která jí dělá radost, a nanejvýše se věnovat i módnímu návrhářství, případně reprezentaci některého z kosmetických salónů. Nezbývá však ani na angažovanost v sociální oblasti.
Rihanně na častých cestách chybějí její blízcí a přátelé a přirozeně vlast, moře, pláž. Naštěstí ji však provází víc přítelkyň, zdůraznila.
Na problémy s drogovou a alkoholovou závislostí, které kromě jiného čelí i její kolegyně Amy Winehous nebo Britney Spears, mladá zpěvačka uvedla, že se podobných starostí neobává. "Měla jsem od začátku okolo sebe správných lidí a můžu dodat: to není nic pro mě."
Současná největší hvězda r'n'b Rihanna soucití s Britney Spears a Amy Winehouse, které se zmítají v problémech, ale zároveň dodává, že je příliš silná, aby dopadla stejně. Mladá zpěvačka věří, že nikdy nebude muset podstoupit odvykací léčbu od drog a alkoholu. Stres je jejím přítelem a potřebuje ho ke každodennímu životu.

V monackém Monte Carlu se už tradičně konalo udílení cen World Music Awards. A tradičně mu kralovaly především ženy.
Ceny, nad nimiž převzal záštitu monacký kníže Albert II., se udílejí za nejprodávanější alba předešlého roku. Na galavečeru se tak sešla současná smetánka pop music.
Hvězdami večera se stala trojice zpěvaček r'n'b Rihanna, Ciara a Patti LaBelle, která si odnesla cenu za celoživotní přínos hudbě. A přestože je zpěvačce již šedesát let, může šarmem svým více než o polovinu mladším kolegyním dosud směle konkurovat.
Hollywoodský krasavec Josh Hartnett (29) podlehl půvabům mladičké zpěvačky Rihanny (19). Páreček se poprvé setkal v newyorském nočním podniku Pink Ele­phant minulý čtvrtek.
"Neuvěřitelně se eroticky přitahovali. Během tance se spolu začali objímat a vášnivě líbat. Nakonec se z podniku společně vypařili," prozradil očitý svědek.
Následující den spolu strávily hrdličky odpoledne v kavárně. Prozatím ale nic nenasvědčuje tomu, že by mezi nimi vznikalo něco víc.
Josh by asi jen těžko potlačil svůj sexuální apetyt.
Po rozchodu s filmovou bohyní Scarlett Johanson (22) je jako utržený ze řetězu a nemůže se nabažit žádné ženy. Nedávno byl spojován s mo­delkou Helen Christensen (38).
Jejich poměr ale skončil dřív, než začal, neboť se herec nemohl dočkat, až bude moci obšťastňovat další ženy.
Popová hvězda Rihanna řekla, že Britney Spears a Lindsay Lohan si můžou samy připsat zodpovědnost za svoje problémy. Podle Rihanny nezvládají dění okolo sebe. Taktéž dodala, že když nezačnou řešit svoje problémy, nepomůže jim nikdo na světě. "Nedokážů říct nic, co by změnilo jejich názor na životní styl, který vedou. Musí tu změnu udělat samy. A nevím, jestli o to mají zájem," uvedla zpěvačka.
Rihanna se momentálne připravuje na udělování evropských cen MTV, kde je nominovaná ve třech kategoriích. Slavnostní ceremoniál odovzdávání cen se uskuteční v Německu v listopadu.
R 'n' b zpěvačka Rihanna si přeje, aby Amy Winehouse zvítězila se svým bojem s drogovou závislostí a mohla se s ní vydat na koncertní turné.
Winehouse se musela na chvíli vzdát své hudobní kariéry, když v srpnu skončila v nemocnici a média i údajným problémem s drogami věnovali širokou pozornost. Rihanna však věří, že se její kamarádce podaří vrátit na první příčky hitparád - a nemůže se už toho momentu dočkat. "Bojím se o Amy. Chci, aby jí bylo lépe, protože ji mám ráda. Naproti tomu, že ji spojují s drogami, bude podle mě v Americe úspěšná. Bylo by úžasné, kdyby jsme spolu šly na turné," uvedla pro internetovou stránku ContactMusic.com Rihanna.
Pop hvězda Rihanna randí s hercem Shia LaBeoufom, který v současnosti natáčí film Indiana Jones 4 s Harrisonem Fordem. Rihanna je údajně Shiaem uchvácená. "Shia a Rihanna tvoří oficiální pár," řekl zdroj. Pár viděli na romantické večeři v restauraci v Beverly Hills. Jen co na to řekne raper Jay-Z, který 19- roční zpěvačku objevil a sebral pod ochranná křídla. Údajně si nárokuje schvalovat jí každé rande.
Hvězda R'n'B Rihanna se zranila! V ulicích ji vyfotili krvácející o berlích po tom, co měla nehodu, když narazila o stoličku. Ani to ji však neodradilo a vesele nakupovala v ulicích Beverly Hills za pomocí asistentky. Sexy zpěvačka, která má pojistěné své nohy na milión dolarů neměla problém se zabandážovanou nohou hned první den po nehodě běhat po obchodech. Lekáři však 19-leté Rihanně nařídili oddychovat nejméně dva týdny. Podívejte se na fotky, kde je Rihanna o berlích →
Rhythm and bluesová hvězda Rihanna šokovala své fanoušky, když na sebe prozradila, jakou potvorou byla v čase dospívání, když se na současnou barbínu s milou tváričkou věru vůbec nepodobala.
Rihanna věděla, jak se bránit a svou fyzickou sílu používala na svých mladších bratech. Během jedné hádky se dokonce neovládla a udeřila jednoho z nich do tváře se skleněnou fľaškou.
Rihanna - UmbrellaBritský žebříček má znovu na čísle jedna Rihannu a její hit "Umbrella". Je to už popáté, tolik týdnů na čele naposledy nastřádal Mika s "Grace Kelly". Právě tento singl je teď nejbližším soupeřem Rihanny v boji o nejúspěšnější skladbu letošního roku. "Umbrella" se v minulých sedmi dnech prodalo v počtu 39 tisíc, zhruba o jedenáct tisíc méně fanoušků zaplatilo za "Icky Thump", nový singl White Stripes.
Rihanna klesla z jedničky na čtyřku, další "starší ročníky" bodují na dalších místech
TOPlist
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hanka Hanka | 6. března 2008 v 14:36 | Reagovat

Rihanna je hrozně hezká:-)a umí dobře zpívat:-)nwm co víc psát:-)A Rihannu tu nech:-)

2 nepodepsaná nepodepsaná | 15. března 2008 v 18:52 | Reagovat

rihana je super umí dobře zpívat................

3 silvie.horvatova silvie.horvatova | E-mail | Web | 13. srpna 2008 v 11:01 | Reagovat

Rihanna je prostě super moc se mi líbí její hlas, ale fakt nevím proč Rihanna je taky moc hezká a to je asi všechno o Rihanně,protože mě nic už nenapadá.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama